Termálne srdce Liptova

Prijmite naše pozvanie do novej Bešeňovej a užívajte si relax
vo Vašom obľúbenom termálnom vodnom parku.

V saunovom svete načerpáte počas 13 inhalácií a relaxačných procedúr energiu . Stále obľúbenejšími sú v novej Bešeňovej saunové rituály a peelingy nielen za bieleho dňa, ale aj za mesačného svitu počas špeciálnych eventov – Noci saunových rituálov. 

Sauna SVITANIE

NOVÁ parná sauna, v ktorej je vysoká vlhkosť vzduchu (až 100%) a teplota v rozsahu do 55 stupňov Celzia. Parná sauna je vhodná aj pre návštevníkov, ktorí tažšie znášajú horúcu Fínsku saunu.

Sauna CHOPOK

Suchá sauna je vhodná pre tých, ktorí sa chcú o svoje telo starať a slúži na regeneráciu a celkový oddych po fyzickej aj psychickej stránke. Dokonalý oddych v saune s nádherným výhľadom na Chopok.

Mentolová inhalácia

Sila mentolu spolu s parou prečistí dýchacie cesty a uvoľní póry pokožky. Príjemné sedenie, vlhko a teplo, to je ďalší relax pre Vaše telo a dušu.

Rímsky kúpeľ

Doprajte si božský pocit v parnom a horúcom prostredí. Nájdite harmóniu organizmu ako za dávnych rímskych dôb.

Suchá fínska sauna

Klasické suché saunovanie, dokonalé prehriatie a očista organizmu. Kombinácia suchej sauny so studeným kúpeľom dodá Vášmu telu energiu a odbúra akýkoľvek stres. 

Celotelová masáž

• Tradičná thajská masáž
• Thajská olejová aromatická masáž
• Thajská olejová bylinná masáž

Masáž chrbta

• Bylinná masáž chrbta a šije
• Thajská masáž chrbta a šije
• Masáž hlavy, šije a ramien
• Thajská olejová masáž chrbta a šije

Masáž nôh

Thajská masáž chodidiel je spôsob, ako získať späť energiu. Profesionálna masérka sa postará o to, aby sa Vaše telo uvoľnilo a oddýchlo si. Po masáži odporúčame 15 minútový oddych v Átriu.

Očista kože

Peelingová olejová masáž pomáha odstrániť odumreté kožné bunky a tým omladzuje tvár. Ideálne v kombinácii s parnou saunou.

Ďalšie procedúry thajskej masáže

• Peelingová olejová masáž (Royal Thai Massage)
• Romantická masáž pre dvoch

Grátis uvoľňujúci čaj

Súčasťou každej masáže je aj podávanie čaju v cene procedúry

Carra Fish Therapy

Rybičky Garra Rufa, nazývané aj ako „Doktor ryba“, jemne zbavujú odumreté časti kože a nechávajú Vaše chodidlá jemnejšie a hladšie. Medzi ich prirodzenú súčasť potravy patrí aj odumretá ľudská koža.

Aktuálny cenník – masáže a procedúry

Pretože vieme ako milujte relax, rozhodli sme sa premeniť naše saunové rituály na dennú prevádzku a to znamená, že kedykoľvek prídete k nám, zažijete výnimočné saunovanie ako nikdy predtým.

Čo sú to Saunové rituály?

Ide o výnimočné spestrenie saunovania, ktoré pre vás pripraví skúsený saunamaster. Ten pomocou vírenia horúceho vzduchu a rozpúšťaním ľadu s aromatickou zložkou, dostáva saunovanie na úplne inú dimenziu než ste kedy zažili.

Čím su saunové rituály výnimočné?

Saunamaster polieva kamene, a tak zvyšuje vlhkosť vzduchu, a tým cítite viac tepla. Kedže saunamaster používa na vírenie vzduchu aj rôzne iné nastroje ako je uterák alebo iné zaujímavosti, má to na vás nie len blahodárny účinok, ale zažijete aj zaujímavú kultúrnu lekciu saunovania.

Pre koho je tento druh sauny určený?

Ak sa bojíte, či je tento druh saunovania vhodný pre vás, určite to skúste, priemerne trvá celá procedúra 10 minút. Po nej dostanete dostatočne veľa času na oddych a osvieženie, napríklad drinkom u nás.

Pod rúškom noci sa náš areál mení na magické miesto preplnené pocitom relaxu a pohody. Ak poznáte saunové rituály a zažili ste ich počas dňa, garantujeme, že počas noci je zážitok znásobený a to hlavne o atmosféru ticha a pokoja v celom areáli. Počet vstupov na naše magické noci je obmedzený a preto neváhajte a rezervujte si svoj vstup.

 

CENNÍK BEŠEŇOVÁ

mapa arealu