Vstúpte do oázy pokoja, oddychu a znovu nadobudnite harmóniu tela a duše v Boutique Wellness centre, ktorý nájdete v Hoteli Tri Studničky**** Demänovská Dolina. Feng shui filozofia hotela Tri Studničky je zvýraznená naším wellness centrom, kde vás čaká dokonalé uvoľnenie od stresov života nielen po fyzickej stránke.

Doprajte si dokonalý wellness pobyt v exkluzívnom Boutique Wellness – nechajte sa hýčkať masážami a ošetreniami pre božský relax, uvoľnite sa vo vírivke či saune, vychutnajte si západ slnka na prvej horskej pláži v Tatrách, doprajte svojmu telu wellness výživu a zároveň sebe gurmánske pôžitky.

Vychutnajte si lúče zapadajúceho slnka z horskej pláže a popíjate lahodné wellness čaje či osviežujúce šťavy. Uvoľnite sa vo vírivke, v saune, oddýchnite si v relaxačnej miestnosti.
Precíťte svoju životnú energiu v celom tele. Vyberte si ošetrenie pleti, či masáž podľa želania, esenciálne oleje, aromaterapia, omladenie, regenerácia, uvoľnenie celého tela. Nezabudli sme ani na potreby pánskej pleti.