Liptov je jedným z najkrajších a turistami najvyhľadávanejších regiónov na Slovensku. Nachádza sa v  juhovýchodnej časti žilinského kraja v Liptovskej kotline, ktorú obklopujú najvýznamnejšie a najvyššie horstvá – Vysoké Tatry na východe, Západné Tatry a Chočské vrchy na severe, Nízke Tatry na juhu a Veľká Fatra na západe.

Tieto jedinečné horstvá so zaujímavými dolinami vytvárajú veľmi dobré podmienky pre pešiu turistiku, cykloturistiku, skalolezectvo, jazdu na koni či poľovníctvo. Kto potrebuje viac adrenalínu, nájde tu možnosti paraglidigu či paintballu.

Okrem hrebeňov a dolín spomínaných pohorí je veľkým lákadlom, najmä v lete, vodstvo Liptova. Na rieke Váh si prídu na svoje nielen rybári, ale aj priaznivci vodných športov. Čarovné zákutia tejto najdlhšej slovenskej rieky, od jej počiatku pri Kráľovej Lehote až po Kraľovany, čakajú len na objavenie.

Sme skupina mladých Liptákov, ktorí Vám môžu spríjemniť Váš pobyt v čarovnom kraji Liptova a ukázať Vám, že dovolenka či firemná akcia sa dá stráviť aj aktívne s krásnymi zážitkami.

ZipLine Ružomberok – NOVINKA 2015

Nová adrenalínová atrakcia v Ružomberku! 210 metrov dlhá lanovka ponad Čutkovskú dolinu. Príďte si vyskúšať bezpečný adrenalín.

Splavovanie a rafting

Na rieke Váh si prídu na svoje priaznivci vodných športov a horský tok rieky Belá je výzvou aj pre náročných a skúsených rafterov.

Lukostreľba

Lukostreľba je športom, ktorému sa venuje mnoho ľudí. Na rekreačnej úrovni si ho môže vyskúšať každý, kto má záujem.

Paintball

Hra sa hráva v interiéroch i vonku a vyžaduje značné množstvo vybavenia ako napr. zbraň, zásobník, guličky, maska tváre a očí.

Cykloturistika

Veľa značených i neznačených cyklotrás pre záujemcov cykloturistiky, vhodných pre začiatočníkov aj cyklofanatikov.

Paragliding

Pre priaznivcov adrenalínu sú tu možnosti paraglidingu a tandemových zoskokov prevádzaných na Chopku a na Donovaloch.