Loading Udalosti
  • Táto udalosť sa skončila.

Vrchárska koruna Liptovská

Vrchárska koruna Liptovská

Vrchárska koruna Liptovská poteší všetkých bikerov, ktorí radi cielene alebo aj bezcieľne blúdia po kopcoch. Pre všetkých bláznov, ktorí sú ochotní šliapať na horskú chatu v oblakoch pre jedno vytúžené chladené… Vrchárska koruna Liptovská tomuto blúdeniu nenasadí papuču, len dá trochu viac zmyslu do blúdenia a možno pomôže objaviť mnohým bikerom nové miesta. A keď už na tom mieste budete, odfoťte sa tak, aby bolo jasné, že ste tam naozaj boli. A keď sa Vám podarí zdolať všetkých 20 vrcholov zaradených vo VKL, pošlite nám naraz všetky fotky na mail vk.liptovska@gmail.com. Po vyhodnotení sa budete môcť právom pýšiť titulom Kráľovský Liptovský vrchár. Výsledné poradie vrchárov bude určené na základe dátumu odovzdania všetkých fotografií. Vrchárska koruna Liptovská vznikla ako partnerský projekt zakladateľskej koruny Vrchařské koruny Valašska (VKV).Áno, je ich viac!!! A ak Vám nestačí táto, pozrite aj tie ostatné vrchárske koruny.

VKL V SKRATKE

zdolaj 20 vrcholov na bicykli na každom si sprav fotku (s bicyklom, tak aby bolo jasné, na ktorom vrchole sa nachádzaš) pošli všetky fotky na vk.liptovska@gmail.com ak chceš, pošli nám do mailu s fotkami aj svoj príbeh o tom, ako si zdolával VKL.

vkl_2014_mini_mapka

VRCHOLY VKL

Tu sú vrcholy, ktoré treba zdolať.

PRE KOHO JE VKL URČENÁ?

Neexistuje žiadne obmedzenie veku, pohlavia, životného stýlu, kondície a pod… Je to pre každého bikera, ktorý sa rozhodne poctivo zdolať túto Liptovskú výzvu.

KEDY?

od 1. apríla do 31. októbra. Každý sa môže rozhodnúť, ktorý vrchol zdolá a kedy. Ale čím skôr zdoláš všetky vrcholy, tým vyššie sa umiestníš v tabuľke zdolateľov VKL.
Vrchárska koruna Liptovská

Vrchárska koruna Liptovská

KDE?

Jednoducho na Liptove, ale možno bude potrebné ísť aj za hranicu Liptova a možno aj za hranicu svojich síl…

KATEGÓRIE

HLAVNÁ KATEGÓRIA – o poradí rozhoduje dátum a čas odoslania mailu s fotkami (ocenený bude každý, ale prvých pár držiteľov dostane niečo navyše)
Najmladší držiteľ VKL – pre tých, ktorí nám prezradia dátum narodenia – (nepovinné)
Najstarší držiteľ VKL – pre tých, ktorí nám prezradia dátum narodenia – (nepovinné)
Najlepšia bikerka VKL – žena, ktorá prvá zdolá všetkých 20 vrcholov
Najvzdialenejší držiteľ VKL – vyhráva držiteľ s trvalým bydliskom najvzdialenejším od Liptovského Mikuláša
Najzaujímavejší príbeh VKL – pri zdolávaní vrcholov, každý zažije množstvo zaujímavých situácií, či príbehov. Podeľte sa s nami. O výsledku rozhodnú čitatelia v hlasovaní.
Najlepšia fotografia VKL – zo zaslaných fotografií vyberieme 10 najlepších (najzaujímavejších / naj-originálnejších), z ktorých bude určená víťazná fotografia na základe hlasovania.
DETSKÁ KATEGÓRIA – ocenené bude každé dieťa, ktoré zdolá vrcholy detskej VKL (prvých pár dostane niečo navyše)


Zdieľať podujatie