Loading Udalosti
  • Táto udalosť sa skončila.

Tatrapolis Iron Master

Jedinečný víkend počas ktorého  budú kováči z celej Európy vyrábať unikátne kovové sochy priamo v areáli Tatrapolisu.

iron masterPozývame Vás na prvý ročník medzinárodného festivalu stavania kovových sôch Tatrapolis Iron Master.

Priamo v areáli Tatrapolisu budú pozvaní kováčski majstri z Európy vyrábať unikátne kovové sochy. V Tatrapolise na Vás okrem iného čaká  12 stálych kovových, umelecky spracovaných miniatúr svetových stavieb s výškou až do 7 m a neobmedzene atrakcie grátis ako autodrom, zrkadlový labyrint, skákacie hrady, či trampolíny pobavia zaručene každého návštevníka.
Celé podujatie bude doplnené pestrým kultúrnym programom. Môžete sa tešiť na koncert známej hudobnej skupiny Metalinda,  Red Hot Chilli Peppers Revival či  S hudbou vesmírnou. Na svoje si prídu aj fanúšikovia hudobnej skupiny Heľenine oči či mladej speváčky Barbory Hazuchovej. Oči zaručene poteší pohľad na tanečnice Vivas Production.

Nenechajte si ujsť veľkolepé ukončenie prázdnin – v Tatrapolise, 26.-27.8.2017

csm_Metalinda_b8c026220dMetalinda

Zažite skvelý koncert známej rockovej skupiny Metalinda jedine v Tatrapolise počas jedinečného podujatia Tatrapolis Iron Master. Zabavte sa na známe hity Slnko nevychádzaj, Zavrite nás alebo Slnko svieti nám.

as

Helenine oči & Red Hot Chilli Peppers Revivalcsm_Helenine_oci_de6781c6de

Program počas víkendu Tatrapolis Iron Master obohatia svojimi vystúpeniami aj Helenine oči a Red Hot Chilli Peppers Revival na ktorých hity sa zabavia návštevníci všetkých vekových kategórii.

as

csm_promo-foto_6065a5f56eS Hudbou Vesmírnou & Barbora Hazuchová

Kováčske majstrovanie spestrí aj mladučká speváčka Barbora Hazuchová, ktorá predstaví svoje chytľavé songy priamo v Tatrapolise.
S Hudbou Vesmírnou je veselé mladé trio, ktoré svojimi hitmi zabaví snáď každého. Spolu sa rozhýbeme vo veselých rytmoch na hity ako sú Šírime mladosť , Pozdrav z lesa alebo najznámejší hit Je nám teplo.

 

 Zdieľať podujatie