Hotel sa nachádza v strede liptovského regiónu, ukrytý v tichu dedinky Malatíny.

Relax hotel Sojka nie je ten druh hotela, aký by ste očakávali. Pozostáva z viacerých budov v tradičnom štýle, ktoré sú citlivo umiestnené v pekne upravenej záhrade. Miesto, kde si naozaj odpočiniete a kde sa od prvého momentu cítite ako doma.

Okrem perfektných hotelových služieb vám môžeme ponúknuť aj to najlepšie zo slovenskej kuchyne, širokú ponuku najlepších belgických pív, množstvo turistických informácií, ako aj praktických rád.

Po strávení dovolenky v Malatínach budete vedieť, čo vám Slovensko môže ponúknuť.

Relax hotel Sojka otvoril svoje brány v roku 2004. Našim cieľom je ponúkať kombináciu dobrej kvality, vynikajúcich služieb, správnych a použiteľných informácií v príjemnej atmosfére. Snažíme sa presvedčiť ľudí, aby cestovali na Slovensko, aby preskúmali túto ešte neprebádanú perlu.

K nám neprichádzate iba na precestovanie tejto krajiny alebo tohto regiónu, prichádzate sem „prežiť“ Liptov. Stráviť dovolenku na Slovensku je možné počas celého roka. Každá sezóna má svoju krásu, jedinečnosť a hlavne vlastnú atmosféru.

Okrem hotelových izieb sú k dispozícií aj reštaurácia, bar, terasa, sauna, detské ihrisko …

Relax hotel Sojka ponúka svojim hosťom na výber z pobytových balíkov, ktorý najlepšie vyhovuje ich požiadavkám.

Od roku 2009 je náš hotel o čosi väčší. Máme 12 nadštandardných izieb “superior”, wellness centrum, vnútorný bazén s detským bazénom, priestory pre školenia a semináre, novú recepciu s malým obchodíkom, internetovým kútom a kanceláriami.

Našim cieľom je neustále zlepšovať a rozširovať naše služby, ale popri tom nestratiť našu jedinečnú atmosféru.“

Chceli by sme vás pozvať na strávenie dovolenky v našom hoteli. Privítame vás so slovenskou pohostinnosťou a budeme sa snažiť, aby ste sa u nás cítili čo najlepšie.

Silvia a Gerdi Vanfleteren a tím