Láka ťa oceán, vlny, surfovanie a pocit slobody? Vďaka nášmu jedinečnému surfovaciemu komplexu už nemusíš cestovať až k oceánu.

Surf Waves Tatralandia ponúka skvelý zážitok, ktorý musíš vyskúšať aj ty. Novinka leta 2016 – surfovanie na vlnách Tatralandie  na známej pláži Waikiki, či na ostrove Maui  je adrenalín určený pre profesionálov, ale aj úplných začiatočníkov i tých najmenších.

ČO JE SURF WAVES?

Interiérový surf simulátor využíva špeciálnu technológiu vystavanú formou umelej rieky, ktorá dokáže tvoriť vlny, ktoré sú podobné tým v oceáne. Rovnomerný prúd vody hnaný rýchlosťou od 30 do 70 km/hod. v spojení s určitým zakrivením povrchu vytvorí ideálne podmienky pre surfovaciu dosku, ktorá sa dokáže kĺzať po hladine. Zakrivenie spôsobujúce súčasne stúpajúcu rýchlosť umožňuje surferovi skúšať a opakovať oblúčiky a vychutnať si rôzne triky. V Hawaii komplexe sa nachádzajú štyri dráhy na ploche 68 m2. Plusom umelej vlny je to, že sa naučíte surfovať v bezpečnom prostredí, ktoré je ovládateľné a tým pádom je tento šport vhodný pre všetky vekové kategórie. Vlnu si môžu vyskúšať aj deti od 6 rokov (min. 25 kg).

SURFOVANIE NA VLNÁCH TATRALANDIE

Pri vstupe do surf zóny vás privíta skúsený inštruktor, ktorý vás bude sprevádzať počas celého času na vlne. Dostávate úvodnú inštruktáž, pri ktorej sa dozviete všetky potrebné informácie ohľadom správneho úchopumanipulácie so surfom, aby ste si surfovanie, čo najviac užili. A huráá na vlnu!!! Vodu si najskôr vyskúšate akoby  na „vlastnej koži“, tzv. bodyboarde – špeciálna doska určená len na polohu ležmo, sedenie. V tejto fáze si prejdete s inštruktorom základné prvky ako je pohyb do strán, surfovanie na kolenách, skoky a otočky. Keď máte túto časť zvládnutú môžete prejsť k balansovaniu na skutočnom surfe a s chuťou si užiť indoor surfing postojačky, tzv. flowboarding. Flowboarding sa vyučuje pri hodinových lekciách. V tejto fáze si odskúšate, čo to znamená chytiť vlnu. Stáva sa z vás skutočný surfista. Základom je pohyb do strán a v priestore. Inštruktor vám môže pomôcť špeciálnym lanom, vďaka ktorému nadobudnete istotu. Zakúpili ste si iba 20 min. vstupchceli by ste ostať dlhšie? Nemusíte svoj kurz prerušiť. Na čip sa vám automaticky pripočíta ďalších 20 min. V prípade, že sa vám surfovanie zapáči máte možnosť zakúpiť si Surf akadémiu , kde svoje surfovanie zdokonalíte. Prípadne sa môžete zúčastniť jednej z našich Surf Nights.

Široká ponuka produktov v Surf Waves Tatralandia

XS Surfing – Prvá ochutnávka

Kurz surfovania pre začiatočníkov. Zažite lekciu s profesionálmi pri Vašich prvých 20 min v surfovacej zóne.
Naučíme vás základy správneho surfovania nabodyboarde.

XL Surfing – Staň sa profesionálom

Chcete sa cítiť ako skutočný surfista.
Za 60 min v surfovacej zóne vyskúšate bodyboarding ajflowboarding.

Surf academy – Permanentky

Doprajte si pravidelnú dávku zábavy so surf permanentkami.
Po pár lekciách sa budete cítiť tak, ako keby ste surfovali celý život. viac info…

Postará sa o vás profesionálny inštruktor.K dispozícii máte priestranné šatne so skrinkou v cene, sprchy.Pokiaľ ste si prišli iba zasurfovať, na parkovisku máte vyhradené parkovacie miesto.