Zrekonštruovaný trojhviezdičkový hotel Hotel EUROPA, v ktorom sa snúbi história so štýlom poskytuje komfortné ubytovanie priamo v centre Liptovského Mikuláša. Hotel disponuje reštauráciou, nočným barom a priestormi na konferencie. 

Hotel EUROPA ponúka ubytovanie v 17 štýlovo zariadených izbách.

K dispozícii je apartmán s prekrásnym výhľadom na mesto, dvojlôžkové izby, comfort izby s možnosťou až dvoch prísteliek, jednolôžkové izby a dvojlôžková izba + dve prístelky. Vybavenie izby zahŕňa televízor s plochou obrazovkou USB a DVD prehrávaním, telefónom, trezor. Kúpeľňa je vybavená sprchovým kútom, toaletou, zrkadlom, sušičom na vlasy. Na požiadanie Vám zapožičiame detskú postieľku zdarma.
Všetky izby sú nefajčiarske a s bezplatným pripojením na internet.

Reštaurácia ponúka široký výber špecialít nielen z liptovskej ale aj medzinárodnej kuchyne. Jedlá pripravované podľa overených receptúr z tých najkvalitnejších surovín. K dispozícii je reštaurácia s kapacitou 44 miest a terasa s kapacitou 30 miest.

Cenník ubytovania

Počas hlavnej zimnej sezóny 2016/2017 môžete KAŽDÚ STREDU využiť špeciálnu ponuku na grilované špeciality slovenskej kuchyne – bravčové kolená a rebrá a zároveň sa môžete odviezť CityBusom (Jasná – Liptovský Mikuláš)