Hlavnou myšlienkou freesyle parku je priniesť novú športovú aktivitu – wakeboarding do najkrajšej lokality Slovenska, na Liptov a urobiť tento šport cenovo dostupný širšej verejnosti. Súčasťou parku je tréningový skok pre snowboardistov a freeskierov do vody. V parku si možeš dať pivečko a relaxovať v oddychovej zóne na lehátkach.
Propaganda park sa nachádza asi 5 minút autom od centra mesta pri areáli vodného slalomu v Liptovskom Mikuláši.

VLEKY A PREKÁŽKY

Vo freestyleparku jazdíme na vleku nemeckej výroby od spoločnosti Sesitec 2.0 system, jedná sa o prvý systém tohto druhu na Slovensku. Tento vlek je proste jedinečnou možnosťou ako sa môže naučiť jazdiť úplne každý, nezáleží pri tom na veku a na Vašich skúsenostiach, pretože rýchlosť jazdy vieme každému individuálne prispôsobovať a tak vyhovieť každému.

Freestylepark sa nachádza na Areáli vodného slalomu Ondreja Cibáka v Liptovskom Mikuláši, kde máte možnosť užiť si rafting na divokej vode, štvorkolky a mnohé iné aktivity, skrátka zábava pre každého.

K jazdeniu poskytujeme aj ubytovanie v neďalekej dedinke Demänová, a organizujeme zábavu pre jednotlivcov, skupiny ľudí alebo teambuildingové akcie.

Vo wakeparku budú na sezónu 2014 umiestnené prekážky ako 15 metrový obojstranný slider, meter vysoký skok, quarter-pipe a iné plávajúce prekážky, takže o zábavu bude postarané.