Na pláži (plážovom kúpalisku so záchrannou službou) na Vás čaká požičovňa vodných športových potrieb, ktoré Vám zaručia deň plný zábavy a adrenalínu (vodné skútre, motorový čln, kajaky, vodné bicykle a veľa iných…)

Kúpalisko sa nachádza na brehu priehrady Liptovská Mara, ktorá je najväčšou vodnou nádržou na Slovensku. Je obľúbeným miestom pre milovníkov vodných i outdoorových športov. Ponúka dokonalé podmienky pre jachting a windsurfing, možnosť rybolovu, vyhliadkovej plavby loďou, cyklotúry, turistiku a veľa ďalších možností.

Pre najmenších návštevníkov je pripravené nové detské ihrisko s preliezacím hradom, šmýkačkami, hojdačkami a preliezkami. Túto sezónu sme pre Vás pripravili úplne novú Aquazorbing zónu s dvomi bazénmi kde sa detičky môžu vyblázniť vo vodnej guli alebo valci či šoférovať šlapacie a motorové loďky.

Pre všetkých športových nadšencov je k dispozícii profi ihrisko na plážový volejbal, stolný tenis, a požičovňa športových potrieb (bicykle, bedminton, futbalová a volejbalová lopta). Na pláži na Vás čaká požičovňa vodných športových potrieb, ktoré Vám zaručia deň plný zábavy a adrenalínu – vodné skútre, kajaky, vodné bicykle a veľa iných. Príďte a vychutnajte si zážitok z rýchlej jazdy na jet boat- motorovom člne s fantastickým výkonom 515 koní.

V bufete U Námorníka sa budete cítiť ako na mori, vďaka lodi Santa Mara kde Vám podávame veľký výber jedál a nápojov, samozrejme nesmie chýbať ani dezert v podobe točenej zmrzliny alebo gofri. Bufet Európa Vám ponúka čerstvé šaláty, kebaby či rôzne druhy palaciniek. Príďte sa osviežiť do Beach baru miešanými nápojmi, mrazeným jogurtom podľa Vašej chuti, či ľadovou dreňou.

Celý areál kempingu je uzatvorený, oplotený, strážený kamerovým systémom a bezpečnostná služba na vrátnici dohliada na bezpečnosť kempu 24h/7 dní v týždni. Vstup majú povolený len ubytovaní a kempujúci. V areáli je k dispozícií Free Wi-Fi Zone, práčka, potraviny a požičovňa športových potrieb. Bezbariérový prístup je samozrejmosťou.

GPS truhličky s pokladom: N49.1102031° E19.545316°
POZOR! GPS súradnice neurčujú presné miesta truhličiek.
Prístup k truhličke môže byť podmienený zaplatením vstupného. Chránime truhličky.