Zažite dokonalú harmóniu človeka a štyroch prírodných živlov…Zažite…MARINU LIPTOV!

Športovo – rekreačné centrum MARINA LIPTOV sa nachádza v malebnej obci Bobrovník, v objatí Chočských vrchov, Západných a Nízkych Tatier a krásnej zátoky Liptovskej Mary.

Vďaka svojej polohe ponúka dokonalé možnosti pre všetkých milovníkov letných aj zimných aktivít. A preto, či už máte radi prechádzky prírodou, vysokohorskú turistiku, cyklistiku, lyžovanie alebo je vašou vášňou voda a holdujete kitingu, jachtingu, surfovaniu, či dobrej rybačke, u nás si určite prídete na svoje.

Marina Liptov to sú štyri živly…

To je žiarivý oheň, v každom jednom východe a západe slnka. Voda, hlboká, silná a podmanivá, ktorá vás bude objímať všade navôkol. To je zem, taká ťažká, no zároveň krásna a bohatá…A vzduch, prevoňaný všetkými tými krásami navôkol…To sú štyri prírodné živly, len na dotyk od vás. To je MARINA LIPTOV.

Relaxujte, rozmaznajte sa…

Doprajte si odpočinok po akčnom dni v našom wellnesse. Vychutnajte si jedlo, dobré pitie a skvelý program. Vďaka nášmu personálu sa budete cítiť ako v bavlnke. A našou odmenou bude váš úsmev a spokojnosť! Prijmite pozvanie a dovoľte nám byť vašou prvou dovolenkovou zastávkou, či jej dokonalou záverečnou bodkou. Tešíme sa na vašu návštevu…

Reštaurácia a bar

Reštaurácia MARINA je jedinečné miesto, ktoré pohladí všetky vaše zmysly. Vaše chuťové poháriky si prídu na svoje vďaka gurmánskym špecialitám našej kuchyne, ktoré ulahodia aj tým najmlsnejším jazýčkom. Váš zrak očarí neopísateľný výhľad na panorámu a krásnu, modrú hladinu Liptovskej Mary. Hudbou pre váš sluch bude šum vetra, žblnkot vody a hlas smejúcich sa čajok a kačiek. A hmat? To už bude len príjemná bodka na záver v podobe skvelého drinku, či dobre vychladeného pivka, ktoré si v tejto čarovnej atmosfére vychutnáte na našej terase.

Hľadáte dokonalé miesto na oslavu, svadobnú hostinu či inú krásnu udalosť? Rozprávkovejšie nenájdete! Veď čo viac si priať? Vynikajúce jedlo, pitie, romantické prostredie a ešte krajší výhľad…To všetko nájdete práve u nás! Priatelia, tak príďte medzi nás, nechajte sa hýčkať našim personálom a vyskúšajte ako chutí jedinečnosť. Vyskúšajte ako chutí…Reštaurácia MARINA.

  • kapacita: 54 miest, s terasou v lete cca 100 miest

Ubytovanie

Zažite čaro ubytovania v MARINA LIPTOV a buďte v neustálom spojení s prírodou. V našich vilkách je vám k dispozícii celopresklená obývacia miestnosť, plne vybavená kuchyňa s jedálňou a izby s vlastnými kúpeľňami. No to nie je zďaleka všetko! Určite vás poteší aj prestrešená terasa prispôsobená na rodinné posedenia a grilovačky, či malá trávnatá záhrada, kde sa môžu vyšantiť vaše ratolesti.

Momentálne máme pre vás zariadenú VILA PIANO, ktorá sa nesie v modernom vidieckom štýle a ako už napovedá samotný názov, jej súčasťou je aj klavír. To určite ocenia všetci muzikanti a spríjemnia vám svojimi koncertmi nejeden večer. Druhá, VILA MARINA, vás dostane designovým námorníckym štýlom, ktorý si určite zamilujú najmä naši najmenší hostia.

Cenník ubytovania