Outlet Demänová vám počas leta 2017 ponúka prenajatie Ebajku, a možnosť tak objavovať krásy Liptova počas pohodlnej jazdy na elektrobicykli. Liptov ponúka svojím návštevníkom veľa krásnych miest a zákutí, pričom ich objavovanie na bicykli je praktické a prospešné pre zdravie. Príďte vyskúšať hit tohoto leta a vydajte sa na výlet na Ebajku.

Mapa cyklotrás pre výlety na Ebajkoch

CENNÍK

Požičovňa Ebajkov Rock Machine

Typ Ebajku Cena/deň
Ebajk Blizz 29 € / deň
Ebajk Torrent 25 € / deň

Leto 2017 CYKLO & AQUA BUS. Viac info TU.

ČO JE ELEKTROBICYKEL / EBAJK?

Elektrobicykel nie je „Babeta“ :)

Vo všeobecnosti sa menom Elektrobicykel  označuje spojenie bicykla, elektromotora a batérie v prakticky akejkoľvek konštrukcii a zásade pre mnohoraké použitia. Pre takýto stroj sa z angličtiny zaužíval aj názov eBike (íbajk) alebo „ebajk“

Elektrobicykel sa stáva súčasťou dopravy, zábavy alebo športu. Predpokladá sa,  že v krátkej budúcnosti môže elektrobicykel  významne prehovoriť do riešenia dopravy pre svoju jednoduchosť, výnimočne nízku   spotrebu, ekologičnosť a podporu zdravého životného štýlu.

A preto, tak ako 1x videné 100x prevyšuje počuté, nie je nad osobnú skúsenosť. Z tohto dôvodu  plne doporučujeme odskúšanie si takéhoto bicykla  osobne.  Ak máte záujem kontaktujte nás radi vám túto skúsenosť sprostredkujeme.

cyklovýletyDo pozornosti vám dávame NOVINKU leta 2017 v podobe CYKLOVÝLETOV.

Organizované cyklovýlety po najkrajších trasách Liptova so sprievodcovm, občerstvením, cyklobusom aj prekvapením.

Cyklovýlety sú vhodné pre každého (rôzne skupiny podľa veku a kondície)