Strieborná Liptovská Hviezda 2016

Strieborná Liptovská Hviezda 2016

Strieborná Liptovská Hviezda 2016Chceli by sme Vás čo najsrdečnejšie privítať v priestoroch novootvorenej čokolatérie a kaviarne PASSÉ. Pripravili sme pre Vás prostredie, v ktorom sme prepojili komfort, design a súčasné trendy tak, aby chvíle strávené u nás boli intenzívnym zážitkom.

Na prízemí nájdete čokolatériu, kde si môžete pochutnať na horúcej čokoláde, kvalitnej káve a znamenitých sypaných čajoch. Nakombinujte si čokoládu podľa seba a podľa toho, na čo máte práve chuť. Finálnu chuť sme nechali na len Vás. Môžete si vybrať z troch druhov čokolády: bielej, mliečnej a horkej a k nim postupne pridávať ovocie, oriešky, koreniny alebo likéry. Každý mesiac pre Vás pripravíme niekoľko tipov na horúcu čokoládu, ktorými sa môžete nechať inšpirovať. Ale konečnú voľbu a jedinečnú kombináciu určujete Vy. Možnosti sú nekonečné!

Ak chcete ochutnať niečo špeciálne, ale nemáte chuť na horúcu čokoládu, môžete siahnuť po našich ručne vyrábaných pralinkách. Vyrábame ich zo svetoznámej belgickej čokolády (Callebaut), ktorú spracúvame priamo u nás, aby sme Vám zabezpečili čerstvé a chutné pralinky každý deň. Prekvapte svojich blízkych originálnym darčekovým balením, do ktorého si navyberáte pralinky sami. My Vám ich zabalíme tak, aby si na nich nepochutnal len jazyk ale aj oči.

Ďalšou špecialitou, ktorú pre Vás máme pripravenú sú zákusky a čokoládové peny. Recepty na ne sme získali od našej priateľky Lucie…., známej slovenskej cukrárky, ktorá sa môže pochváliť aj tým, že piekla pre bahrajského sultána.

Nech sa páči, pustite sa do ochutnávania!

Cesta chuťovými pohárikmi po celom svete sa na prízemí nekončí. Pozývame Vás na prvé poschovdie s kaviarňou a barom, kde pre Vás naši barmani pripravia lahodné cocktaily. Vyskúšať môžete takisto kvalitné slovenské a zahraničné vína, ku ktorým si určite objednajte niečo na zahryznutie z ponuky našich panini a snackov. Pustite sa do ochutnávania a odhaľovania tajomných chutí a príťažlivých kombinácií!