Príďte si oddýchnuť do celoročne otvoreného AQUA – VITAL PARK, ktorého súčasťou je vonkajší rekreačný bazén s teplotou 28 – 33 °C s rozličnými atrakciami (vzduchové lehátka, protiprúd, vodná čaša, masážne trysky, podhladinové osvetlenie…), vonkajší sedací bazén s liečivou minerálnou vodou 36–38°C.

K dispozícii je aj delený vnútorný liečivý minerálny bazén s teplotou 33 a 35°C.
S bazénmi je priamo spojený vitálny (saunový) svet: fínska sauna, mentolová sauna, rímsky kúpeľ s prírodnými inhalačnými esenciami, Kneippov kúpeľ, tepidárium, turbo sprcha, sprcha – dážď. Prekrásne prírodné prostredie spojené s liečivou minerálnou vodou Vám zaručí skvelý oddych za výborné ceny.

V Dependance Liptov je otvorené nové wellness s fínskou saunou, infrasaunou, s jacuzzi so slanou vodou, pripravenou z morskej soli. Dýchacie cesty si môžete preliečiť v novej suchej aj mokrej soľnej jaskyni. Tiež môžete prispieť k zlepšeniu Vášho zdravotného stavu.

Liečivá voda v Kúpeľoch Lúčky lieči pohybové ústrojenstvo, ženské choroby, nervové choroby, onkologické choroby a choroby z povolania. Vysoký obsah vápnika prispieva aj k prevencii a podpornej liečbe osteoporózy.