magaziny

Jediný lifestylový magazín o živote v Tatrách…

Stránky magazínu ukazujú návštevníkom, turistom a dovolenkárom, že na Slovensku máme nádherné miesta, kde ich na vysokej úrovni čaká zážitok, relax, zábava a pôžitok z krás a chutí, ktoré sa dajú vychutnávať všetkými zmyslami.

Cieľ  TATRY MAGAZÍNU je podporiť imidž top destinácií Slovenska, prezentovať ich ako miesta, kde sa oplatí prežiť čas a dovolenkovať, ukázať, čo sa v Tatrách, na Liptove a Horehroní chystá, čo sa oplatí vidieť a zažiť, kto ich navštívil, kde sa dá dobre najesť, kam zobrať deti, ktorý wellness si netreba nechať ujsť a aj to, kam pozvať svojich obchodných partnerov. Je distribuovaný regionálne a hoci predstavuje najnavštevovanejšie miesta na Slovensku – Vysoké Tatry, Liptov a Nízke Tatry z juhu – Horehronie, nejde o regionálny časopis. Jeho čitateľmi sú návštevníci zariadení cestovného ruchu – hotelov, kaviarní, reštaurácií, wellnessov, akvaparkov a iných. Pravidelné rubriky, ako napríklad V kresle – rozhovor so zaujímavým hosťom, Osobnosť regiónu, Prominenti, Desať na telo, či Pod pokrievkou, ponúkajú čitateľom hodnotné informácie v atraktívnej forme.

Magazín má dve vydania ročne podľa hlavných sezón – LETO a ZIMA.

Dovolenkár, turista či návštevník nájde magazín na miestach, kde má možnosť si ho prelistovať a prečítať – hotelové izby, haly, kaviarne, lobby bary, wellnesy, akvaparky…

Magazín je dostupný v zariadeniach cestovného ruchu ZADARMO.

TATRY MAGAZÍN – to je 120 strán pútavého lifestylového čítania s atraktívnou grafikou v kvalitnom prevedení.

V roku 2016 získal časopis prestížne ocenenie – Cenu ministra za inovatívny prínos v oblasti cestovného ruchu na 22. medzinárodnom veľtrhu cestovného ruchu ITF SLOVAKIATOUR.

Za rok 2016 získal časopis  ŠPECIÁLNU CENU: GRAND PRIX 2016 PODNIKOVÉ MÉDIUM ROKA a tiež prvé miesto v kategórii časopisy neziskových a rozpočtových organizácií.

 Kontakty

Telefónny kontakt: +421 918 580 205
E-mailový kontakt: sarafinova@visitliptov.sk

Aktuálne vydanie leto 2017

tatry_magazin_obalka_leto_2017

 


Archív

tatry_magazin_zima2016_2017_obalka