Penzión Tempo Tatry je situovaný na okraji dediny Pribylina, ktorá leží uprostred Liptovskej kotliny a je obklopená tromi horstvami. Z juhu ju chránia Nízke Tatry, na západe sa tiahnu Západné Tatry a na severovýchode sa týčia Vysoké Tatry. V priebehu celého roku navštívte Múzeum liptovskej dediny v Pribyline, neďaleké aquaparky Tatralandia v Liptovskom Trnovci a AquaCity Poprad, Bešeňová.

Poskytujeme komplexné služby v oblasti ubytovania, stravovania, wellness a to pre individuálnych klientov, rodiny, seniorov, ale aj pre spoločnosti a organizácie. Ponúkame Vám ubytovanie v súkromí v dvoch objektoch, ktoré spĺňajú vysoké požiadavky na kvalitné domácke prostredie. Úplne nový penzión pozostáva zo 4 apartmánov a ďalších 2 izieb.

Všetky izby v penzióne sú dvojposteľové a samozrejmosťou je vlastné sociálne zariadenie, TV a chladnička. Zrekonštruovaný rodinný dom poskytuje jeden podkrovný apartmán s dvomi trojposteľovými izbami a dvoma dvojposteľovými izbami, ktorý je vhodný pre viacpočetné rodiny. Na prízemí sú pre Vás pripravené ďalšie tri luxusne a štýlovo vybavené dvojposteľové izby s vlastným WC, sprchou, TV a chladničkou. Dve kompletne vybavené kuchyne. Vybavenie: – reštaurácia s terasou a barom (plná penzia, polpenzia, menu) – jacuzzi (pre 6 osôb), infrasauna, fínska sauna – kongresové priestory s vybavením – spoločenské hry, knihy, elektronické šípky – detské ihrisko – parkovanie pre 12 osobných automobilov pri objekte Zorganizujeme pre Vás vkusné posedenie pri Vašich rodinných oslavách, jubileách, promóciách, svadbách i karoch. Zabezpečíme pre Vás jedlo i pitie, obsluhu i program.

Lyžiarske stredisko Račkova dolina je situované 5 km od penziónu a verejné kúpalisko nájdete v Liptovskom Jáne vzdialenom 12 km. Do aquaparku Tatralandia sa dostanete autom za 30 minút.TOP Lyžiarske strediská JASNÁ a VYSOKÉ TATRY cca 25 km.