Horský hotel Tri Studničky sa nachádza v Demänovskej doline je iba 6 km od centra Jasnej a 6 km od Liptovského Mikuláša. Ponúka vám pobyt v príjemnej útulnej atmosfére. Hotel sa nachádza v pokojnej zalesnenej oblasti v blízkosti horského potoka. Ponúka vám ubytovanie vo vkusných izbách zariadených v rustikálnom štýle a vybavených satelitnou TV, minibarom a bezpečnostnou schránkou pre vaše cennosti. V hotelovej reštaurácii si môžete dopriať chutné špeciality, grilované jedlá a pizzu pečenú v peci. Raňajky sa podávajú formou bufetu, obed a večeru si môžete objednať à la carte. Počas letnej sezóny si môžete posedieť vonku na príjemnej terase pri potoku a vychutnať si grilované špeciality. V lobby bare si môžete oddýchnuť pri krbe či domácom kine, alebo navštíviť wellness centrum so saunami a parným kúpeľom. Lyžiarske stredisko Jasná vám ponúka lyžiarske svahy a reštaurácie len 10 minút jazdy autom od hotela.

Boutique hotel Tri Studničky v Nízkych Tatrách je klenotom ponúkajúcim nezvyčajnú atmosféru s náznakom lákavej prestíže odlišujúcim sa od masy iných. Vychutnajte si luxus v príjemnej forme vďaka unikátnemu spojeniu hrejivého tepla domova, typickej atmosféry horskej chaty, rozmaznávajúceho komfortu najlepších mestských hotelov a vynikajúcej kuchyne.

Všadeprítomná pozitívna energia a pohoda v hoteli Tri Studničky**** bola odborne ohodnotená špecialistom na čínske učenie Feng Shuia potvrdená certifikátom. Ako prvý Feng Shui hotel na Slovensku vám prináša neopísateľnú atmosféru v esteticky a energeticky vysokohodnotnom prostredí ideálnom na relax, oddych, zotavenie a dovolenku.

Spomaľte. Nadýchnite sa. Žite.

Objavte harmonický súlad architektonických riešení exteriérov a interiérov s okolitým horským prostredím a panorámou hôr. Toto skvostné ubytovanie v Nízkych Tatrách atraktívne dopĺňajú priestory útulného wellness s prvou horskou plážou v Demänovskej doline, ako aj presklené konferenčné priestory budiace dojem, že sa konferencia koná priamo v náručí horskej prírody.

To je len časť z toho, čím sú „studničky“, ako ich volajú domáci, neodolateľné. Nadýchnite sa atmosféry harmonického spojenia troch prírodných materiálov – dreva, medi a kameňa, atmosféry návratu k prírode.